Meistriklass: Hariduslik retk klassikutega

Toimumise aeg: 
28.04, 29.04, 6.05

Käesoleval hooajal tähistab TÜSO oma 15ndat sünnipäeva, millega seoses anname kolm kontserti – Avinurme Kultuurikeskuses 28.04 kell 16, Võru Kandles 29.04 kell 19 ja Tartu Ülikooli aulas 6.05 kell 19.
Esitusele tulevad eesti klassikud Eller ja Tubin teostega "Videvik" ja "Sümfoniett eesti motiividel", kolmas osa ning maailmaklassiku Beethoveni võimas Kolmikkontsert viiulile, tšellole ja klaverile. Solistideks Trio Ardito koosseisus Vitalij Regensperger, Camillo Cabassi ja Jorma Toots.
Iga nimetatud teos on oma looja nägu. Tubina teoses toimetavad rahvaviisid, Eller on impressionist-romantik, Beethoven eepik ja humorist samal aja.
Oleme oma kevadkontserdi üles ehitanud selliselt, et lisaks muusika esitamisele uurime üheskoos ka pisut teoste iseloomu ja heliloojate persoone. Võib-olla ka mõnda pilli või muusikaväljendusvahendit ja ehk satub sekka ka mõni humoorikas lugu elust enesest.
Usume, et selline praktiline kogemus on kuulajale põnev, hariv ja samas emotsionaalne kogemus. Seetõttu kutsumegi oma kontserti Meistriklassiks – kohtumiseks meistritega heliloojate ja solistide näol.

Piletid müügil Fientas ja kohapeal. Täispilet 15 eurot ja sooduspilet pensionäridele, tudengitele ja õpilastele 10 eurot.

Kontserdi toimumist toetavad: Eesti Kultuurkapital, Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool

Piletid saab soetada siit: https://fienta.com/et/s/meistriklass-hariduslik-retk-klassikutega 

Facebook'i link: https://fb.me/e/6mFiWd1zZ