Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester otsib intendanti

Toimumise aeg: 
Veebruar 2024

Kes on intendant? Intendant on sümfooniaorkestri mänedžer: see asendamatu inimene, kes korraldab meie orkestri kontserte ja igapäevaelu.

Mida intendandi töö Sulle annab? Kindlasti suurepärase juhtimis- ja (kultuuri)korraldamiskogemuse, samuti võimaluse veeta aega imeilusa muusika ja toredate inimeste seltsis.

Mida me ootame? Eelkõige otsime kedagi, kes oleks hea organiseerija ja inimestega töötaja. Kasuks tuleb ka varasem kokkupuude muusikaga, aga kui seda ei ole, siis takistuseks see ei saa.

Millised on intendandi ülesanded? Kontsertide korraldamine, pillirent ja lisamängijatega kokkulepete sõlmimine, nootide paljundamine, informatsiooni jagamine, proovi ja kohvipausi ettevalmistamine, uute liikmete meililisti kandmine, Facebooki ja veebilehe uuendamine värbamise/liikmete/kontsertide infoga, sümfooniaorkestri aine koordineerimine, kord aastas tegevusaruande koostamine. Samuti on intendant orkestri ametlik kontaktisik, kelleni jõuavad esimesena erinevad kontserdi- ja koostööpakkumised.

Kas kõike peab üksi tegema? Kindlasti mitte! Meie dirigent, MTÜ juhatus, rühmavanemad ja nõukogu teevad intendandiga tihedat koostööd.

Kas see on täiskohaga töö? Ei. Kohal on vaja olla Tartu Ülikooli aulas esmaspäevastes proovides koos ettevalmistuse ja korrastamisega kell 18–21:15 ja mõnikord koosolekutel, kontsertidel või orkestrilaagrites. Sellele lisandub endale sobival ajal töö nootidega ja arvutis (viimast saab osalt teha ka proovide ajal). Töötunde nädalas ei tule kokku isegi poole koha võrra (koormus u. 0,4). Seega on see sobilik töökoht õppimise või muu töö kõrvale.

Kes on tööandja? TÜSO intendant on MTÜ Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester lepinguline käsundisaaja.

Soovid rohkem informatsiooni? Oleme rõõmuga nõus vastama kõigile küsimustele. Kirjuta julgesti aadressil mtytyso@gmail.com! Meie kohta leiab rohkem infot kodulehelt http://tyso.ee ja facebookist https://www.facebook.com/UTorchestra/

Ootame Sind!

Tartu Ülikooli Sümfooniaorkester